אודותינו

המסע של טל במדבר, משפחתו וחבריו

ירידה דרומה - חקלאות, מטבח, יזמות, פיתוח עסקי, חיזוק ההתיישבות
2002
ירידה דרומה - חקלאות, מטבח, יזמות, פיתוח עסקי, חיזוק ההתיישבות
קייטרינג טל במדבר חוויה בדרום
פתיחת הקייטרינג
2007
פתיחת הקייטרינג
פתיחת הצימרים
2012
פתיחת הצימרים
פתיחת מרכז מבקרים תיירותי
2020
פתיחת מרכז מבקרים תיירותי

מעורבות חברתית - תרומה לחיילים צוק איתן, אירוח עוטף עזה מאז 2014, התנדבות בהוראת אנגלית

קצת על טל במדבר

ב "טל במדבר" אנו מאמינים במתן שירות איכותי החל מהטיפול בפנייה ראשונית של הלקוחות ועד הקפדה על יישום משובים מלקוחות על כלל השירות הניתן.

"טל במדבר" הוא בבעלותו ובניהולו של טל גרליץ, הגר עם משפחתו בקיבוץ רביבים. יזמותו של טל רצופה הפתעות ונקודות ציון אשר כל אחת בדרכה הותירה חותם על אופי הפעילות.

מטבח הקייטרינג מתאפיין בין היתר בשימוש במצרכי מזון מקומיים כגון – דגי ברמונדי ייחודיים הגדלים במים מליחים באזור, מרקחות מקומיות, יינות בוטיק, ירקות אורגאניים מפתחת ניצנה ועוד. ישנה הקפדה במידה רבה על מצרכי יסוד ומזון טרי וברמה גבוהה וכן על איכות וניקיון כלי האוכל והבישול.

יחידות האירוח מתאפיינות ברמה גבוהה של פונקציונליות והתאמה לשהייה ארוכה.

מרכז המבקרים וחנות המטיילים הכולל סוכנות בנק הדואר כולל מטבע חוץ מתאפיינים בדינמיות ומענה לצרכים מהשטח – תרופות, שרותי משרד, עריכת הרצאות.

ל"טל במדבר" אחריות חברתית וסביבתית שמתבטא במספר אופנים; העסקת עובדים ממספר מגזרים – מיעוטים, מבוגרים, נוער בסיכון וכל זאת תוך מתן תשומת לב לצרכיהם המיוחדים והעסקתם ע"פ חוק; עריכת אירועים בשטח תוך תיאום עם הרשויות והגורמים הרלוונטים – הקפדה שתורמת להצלחת האירוע ומכבדת את הטבע, הסביבה ואת האמונים על שמירתם.

בתודה מראש,
צוות טל במדבר

גינת הירק שלנו, מזנון סלטים לארוחה בהאנגר אדמה

קייטרינג "טל במדבר" מאמין במתן שירות איכותי החל מהטיפול בפנייה ראשונית של לקוחות אשר מחפשים פתרונות הסעדה ועד הקפדה על יישום משובים מלקוחות על כלל השירות הניתן

קייטרינג "טל במדבר" הוא בבעלותו ובניהולו של טל גרליץ, הגר עם משפחתו במדרשת בן גוריון. דרכו הקולינרית של טל רצופה הפתעות ונקודות ציון אשר כל אחת בדרכה הותירה חותם על אופי פעילות הקייטרינג

מטבח הקייטרינג מתאפיין בין היתר בשימוש במצרכי מזון מקומיים כגון – דגי ברמונדי ייחודיים הגדלים במים מליחים באזור, מרקחות מקומיות, יינות בוטיק, ירקות אורגאניים מפתחת ניצנה ועוד

מטבח הקייטרינג מתאפיין בהקפדה במידה רבה על מצרכי יסוד ומזון טרי וברמה גבוהה וכן על איכות וניקיון כלי האוכל והבישול.

לקייטרינג "טל במדבר" אחריות חברתית וסביבתית שמתבטא במספר אופנים; העסקת עובדים ממספר מגזרים – מיעוטים, מבוגרים, נוער בסיכון וכל זאת תוך מתן תשומת לב לצרכיהם המיוחדים והעסקתם ע"פ חוק; עריכת אירועים בשטח תוך תיאום עם הרשויות והגורמים הרלוונטים – הקפדה שתורמת להצלחת האירוע ומכבדת את הטבע, הסביבה ואת האמונים על שמירתם.

בתודה מראש,
צוות טל במדבר

עגלת קניות

יש לכם שאלה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם ממש בהקדם